Novoazovko teritorijoje rusų okupantai ir toliau naudoja fašistinės karinės propagandos metodus

Novoazovko teritorijoje rusų okupantai ir toliau naudoja fašistinės karinės propagandos metodus, o būtent, vietos gyventojams platinamos instrukcijos „Kaip elgtis su taikdarišku RF kariuomenės kontingentu“. Apie tai spaudos konferencijoje pranešė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (СНБО) informacinio analitinio centro vadovas Andrejus Lysenko, praneša InfoResist.

46843541„Instrukcijose aiškinama, kad gyventojai turi netrukdyti Rusijos kariuomenės judėjimui, kuri, neva veikdama pagal 1949 Ženevos konvenciją „atėjo, kad apgintų Jus nuo neteisėtos ukrainiečių armijos teroristų“, besąlygiškai laikytis komendanto valandos ir būti pasiruošusiems galimam gyvenamojo ploto suteikimui „taikdariškoms pajėgoms“, – praneša Lysenko.

Be to, instrukcijoje nurodoma vadinamosiose „išvaduotose teritorijose“ kalbėti tik rusiškai, „taikdariams“ teiki informaciją apie Ukrainos karinių pajėgų dislokacijos vietas, parengti ukrainiečių kariškių, dalyvavusiųjų Maidane, proukrainiečių visuomenės veikėjų sąrašus ir perduoti juos FST darbuotojams, už ką piliečiai gaus papildomų produktų ir lengvatų, o RF Gynybos ministerija garantuoja, kad „nieko šiaip sau nesušaudys“.

http://inforesist.org/lysenko-armiya-rf-primenyaet-metody-fashistskoj-voennoj-propagandy/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *